Гала-концерт переможців міського конкурсу «Пісня в солдатській шинелі»

Відбувся гала-концерт і нагородження переможців міського огляду-конкурсу «Пісня в солдатській шинелі»

20 квітня 2018 року в приміщенні Одеського академічного російського драматичного театру відбувся гала-концерт і нагородження переможців міського огляду-конкурсу «Пісня в солдатській шинелі», присвячений 74-й річниці визволення Одеси від нацистських окупантів.

Серед запрошених: депутати, керівники районних адміністрацій та структурних підрозділів Одеської міської ради, ветерани Другої світової війни, учасники АТО і волонтери.

У гала-концерті взяли участь 55 сольних виконавців і творчих колективів – переможці міського етапу конкурсу. Концертні номери були присвячені  подвигу людей, які захищали свою Батьківщину в роки Другої світової війни і сьогодні захищають на сході України.

У цьому році в огляді-конкурсі взяли участь близько 250 творчих колективів та окремих виконавців закладів освіти м. Одеси.

Учасники гала-концерту були нагороджені дипломами департаменту освіти та науки Одеської міської ради та пам’ятними кубками.

Захід є традиційним і проводиться департаментом освіти та науки Одеської міської ради в рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016- 2020 роки.

Share this post