Патріотичний захід «Народжені вільними» для лідерів учнівського самоврядування. Фото

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Для лідерів учнівського самоврядування закладів освіти проведений патріотичний захід «Народжені вільними»

Мета заходу – сприяння патріотичному вихованню учнівської молоді, а також формування навичок вогневої підготовки старшокласників, зокрема поводження зі стрілецькою зброєю.

До Дня Героїв Небесної Сотні на базі Одеського обласного стрілецько-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України для лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти – членів Парламенту старшокласників м. Одеси Департаментом освіти та науки Одеської міської ради був організований та проведений патріотичний захід «Народжені вільними».

Старшокласники під керівництвом вчителя предмету «Захист України» Одеської гімназії № 1 Олега Денисова після проведення відповідних інструктажів з техніки безпеки мали можливість навчитися правилам безпечного поводження зі стрілецькою зброєю, а також необхідним прийомам і навичкам надання домедичної допомоги.

Слід зазначити, що серед учасників заходу були учениці закладів освіти міста – цілеспрямовані, сильні, вродливі, стійкі та незламні дівчата, які нарівні з хлопцями розбирали зброю та вчилися стріляти з автоматів.

  

 

 

 

 

*****************************************************************

З актуальними новинами Парламенту старшокласників м.Одеси можна ознайомитися на вебсайті Департаменту освіти та науки Одеської міської ради у розділі “Діяльність/Виховна робота”

Share this post