Перемога в конкурсі “Енергія і середовище”

Одеська учениця стала фіналісткою Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище».

Учениця Одеської школи № 92 Дарина Кравчук посіла ІІ місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище». Конкурс проходив під девізом «Збережемо енергію – збережемо планету» у Київському національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.

Метою конкурсу є пошук і підтримка обдарованої учнівської та студентської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів.

Під час проведення фіналу була організована відкрита стендова презентація, тренінг «Використання ігрових технологій при ознайомленні школярів з темою «Енергозбереження». Фіналісти взяли участь у науково-розважальній програмі «Енергетичні експерти».

Дарина нагороджена дипломом за II місце в номінації «Моє енергетичне рішення» учениця Одеської загальноосвітньої школи №92 за проектну роботу «Енергозбереження в школі – все в наших руках!».

***************************************

Конкурс “Енергія і середовище” проводиться спільно з громадською організацією “Екологічний клуб «Еремурус-Україна» за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Національної екологічної ради України, Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви та компанії REHAU.

Share this post