Заняття Школи резерву керівних кадрів

Для педагогів Одеси працює Школа резерву керівних кадрів навчальних закладів.

Упродовж тижня на базі Одеських навчально-виховного комплексу №292 та гімназії №8 відбулися заняття Школи резерву керівних кадрів навчальних закладів «Здійснення контролю і керівництва навчально-виховним процесом», «Підготовка річного плану роботи установи» і «Вимоги до організації охорони праці, безпеки життєдіяльності в навчальному закладі».

Слухачі Школи резерву відзначили, що професійному управлінцю сьогодні необхідні не тільки певні особистісні якості і педагогічний досвід, але і знання в області менеджменту, економіки, юриспруденції, а також досвід і навички інтеграції цих знань і оперативного застосування в конкретній ситуації.

Майбутні керівники навчальних закладів колегіально працювали над складанням річного плану роботи, а також ознайомилися з досвідом роботи адміністрації Одеських НВК №292 та гімназії №8.

**************************************************

З планом роботи Школи та фотоматеріалами занять можна ознайомитися на офіційному веб-сайті департаменту освіти і науки Одеської міської ради: https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/kadry/

Share this post