Підготовка закладів освіти Суворовського району до нового навчального року

У закладах освіти Суворовського району м. Одеси проходить огляд готовності до нового навчального року.

У Суворовському районі функціонують  63 заклади освіти, з них: загальної середньої освіти – 32, позашкільної освіти – 4, закладів дошкільної освіти – 27.

З 12 серпня 2019 року з метою якісної підготовки закладів освіти до нового навчального року члени робочої групи спеціальної комісії здійснюють огляд санітарного, матеріально-технічного стану закладів загальної середньої освіти району.

До складу комісії входять представники департаменту освіти та науки Одеської міської ради,  комунальної установи «Центр фінансування та господарської діяльності установ і закладів системи освіти Суворовського району», міської профспілки «Освітянин Одеси» та інших служб контролю.

Наразі, в усіх закладах освіти створені належні умови для навчання та виховання дітей. У  цілому заклади освіти району отримали з бюджету міста 16433,45 млн. грн. на капітальні та поточні ремонти та придбання необхідного обладнання. Звіти про ці надходження розміщено на офіційних веб-сайтах закладів освіти.

За залучені у вигляді благодійної допомоги кошти було проведено поточний ремонт кабінетів та класних кімнат, рекреацій, коридорів, обідньої, спортивної та актової зали,  шкільної бібліотеки. У класних кімнатах та навчальних кабінетах частково замінено освітлення, системи теплопостачання, шпаклювання та фарбування стін, встановлено натяжні стелі та стелі «армстронг», замінено лінолеум та інше. Кабінети поповнились сучасними технічними засобами, дидактичним матеріалом, демонстраційними таблицями з різних предметів, методичною та  художньою літературою.

За кошти місцевого бюджету проведено капітальний ремонт складського і виробничого приміщень харчоблоку Одеської ЗОШ № 76.

У закладах освіти Суворовського району продовжується модернізація спортивних майданчиків. За рахунок коштів місцевого бюджету капітально відремонтовано спортивну зону Одеської СШ № 111. Створено сучасну комбіновану футбольно-баскетбольну площадку, ігровий майданчик для учнів початкової школи та зону воркаута. Завершується будівництво спортивного майданчику та зони воркаута в Одеській ЗОШ № 127.

За рахунок коштів місцевого бюджету в ОНВК № 24 утеплено покрівлю шкільної споруди, встановлено металеву огорожу з воротами та вхідною хвірткою. Завершуються роботи по благоустрою шкільної території (покриття кольоровою плиткою).

  

Share this post