Онлайн-уроки: додаткова допомога учням

Інформація для здобувачів освіти та їх батьків, які обрали дистанційну форму навчання 

З вересня 2020 року за бажанням батьків, які обрали для своїх дітей дистанційну форму навчання в 7-ми закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси організовано дистанційне навчання здобувачів освіти. Заклади освіти, які навчають дистанційно визначені наказом департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 25.08.2020 №175 “Про організацію дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси”.

Для всіх здобувачів освіти, які  навчаються в режимі онлайн, на вебсайті департаменту освіти та науки Одеської міської ради створено розділ «Дистанційна освіта». Розділ постійно доповнюється розробками відеоуроків відповідно навчальних, календарних планів освітніх програм, які записують для школярів одеські вчителі.

Для додаткової допомоги учасникам освітнього процесу та повторення вивченого матеріалу уроки знаходяться тут:

   ОБЕРІТЬ КЛАС

     

       

   

_________________________________________

СЛІДКУЙТЕ ЗА ОНОВЛЕННЯМИ!

Також вам буде цікаво: Організація дистанційного навчання”; “Онлайн-сервіси для вчителів”; Для школярів запустили трансляцію відеоуроків”; Одеські вчителі підготували відеозаписи уроків для дистанційного навчання”.

Share this post