Підсумки проведення фестивалю-конкурсу «На крилах пісень – від давнини до сучасності»

В Одесі відбувся ІХ Міський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності»

24 листопада 2019 року на базі санаторію-профілакторію «Біла акація» відбувся гала-концерт і нагородження переможців конкурсу «На крилах пісень – від давнини до сучасності» ім. Н.П. Ріхтер-Сочієнкової. 

У міському етапі фестивалю-конкурсу української пісні взяли участь солісти закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси, які пройшли відбір і стали переможцями у районних конкурсах.

Під час фестивалю-конкурсу юні артисти продемонстрували різноманітність репертуару і високий рівень виконавської майстерності, виконали українські пісні в академічному, естрадному та народному жанрах.

До складу журі конкурсу увійшли відомі діячі культури і мистецтва: солістка Одеської обласної філармонії, викладач Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського Олена Ріхтер-Гудзь, соліст Одеської обласної філармонії, лауреат міжнародних конкурсів Аглая Поліхроніді і заслужена артистка України Віола Демидова.

Гран-прі фестивалю-конкурсу завоювала вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський палац дитячої та юнацької творчості» Валерія Буковська (педагог – Юлія Скальска).

Почесне звання лауреатів I, II і III ступенів отримали 30 виконавців.

Всім учасникам конкурсу були вручені дипломи та пам’ятні подарунки. Переможниця конкурсу та лауреати І ступеня нагороджені пам’ятними кубками та цінними подарунками.

Фестиваль-конкурс присвячений Нінель Петрівні Ріхтер-Сочієнковій, яка довгі роки була однією з провідних співачок Одеської опери. 

Організатори: департамент освіти та науки Одеської міської ради, Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика».


Фестиваль-конкурс проводився в рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси  «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16.03.2016 № 436-VІІ (зі змінами). 

Share this post