Відкриття стадіону в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія»

24 вересня 2019 року в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія» за адресою: вул. А. Невського, 43/2а відкрито новий стадіон


Привітати школярів і жителів району з відкриттям нової спортивної інфраструктури прибули Одеський міський голова Геннадій Труханів, заступники міського голови Павло Вугельман і Петро Рябоконь, директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич, начальник  управління капітального будівництва Одеської міської ради Борис Панов, начальник управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради Руслан Пуздрач, голова Київської районної адміністрації Володимир Сушков, депутати Одеської міської ради Олег Етнарович та Дмитро Танцюра.

Відкриття стадіону в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія» Відкриття стадіону в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія» Відкриття стадіону в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія» Відкриття стадіону в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія» Відкриття стадіону в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія»

На території Одеської НВК «Гармонія» облаштовані футбольне поле, міні-футбольне поле, баскетбольний та волейбольні майданчики, бігові доріжки, майданчик для настільного тенісу.

Адміністрацією закладу освіти спільно з громадськістю складено розклад використання стадіону, в якому передбачено час занять фізкультурою та спортом учнями й мешканцями району.

Під час святкового заходу учні закладу освіти продемонстрували свої творчі та спортивні досягнення.

Відкриття стадіону в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія» Відкриття стадіону в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія» Відкриття стадіону в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія» Відкриття стадіону в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія» Відкриття стадіону в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія» Відкриття стадіону в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія»

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *