Відкриття стадіону в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія»

24 вересня 2019 року в Одеському навчально-виховному комплексі «Гармонія» за адресою: вул. А. Невського, 43/2а відкрито новий стадіон


Привітати школярів і жителів району з відкриттям нової спортивної інфраструктури прибули Одеський міський голова Геннадій Труханів, заступники міського голови Павло Вугельман і Петро Рябоконь, директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич, начальник  управління капітального будівництва Одеської міської ради Борис Панов, начальник управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради Руслан Пуздрач, голова Київської районної адміністрації Володимир Сушков, депутати Одеської міської ради Олег Етнарович та Дмитро Танцюра.

На території Одеської НВК «Гармонія» облаштовані футбольне поле, міні-футбольне поле, баскетбольний та волейбольні майданчики, бігові доріжки, майданчик для настільного тенісу.

Адміністрацією закладу освіти спільно з громадськістю складено розклад використання стадіону, в якому передбачено час занять фізкультурою та спортом учнями й мешканцями району.

Під час святкового заходу учні закладу освіти продемонстрували свої творчі та спортивні досягнення.

 

 

Share this post