Пост №1 урочисто завершив несення Почесної Вахти Пам’яті 2018 року

Підведено підсумки несення Почесної Вахти Пам’яті 2018 року

На Алеї Слави в парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка відбулася урочиста лінійка, присвячена підведенню підсумків несення Почесної Вахти Пам’яті у 2018 році.

На заході були присутні депутати Одеської міської ради, представники районних адміністрацій, департаменту освіти та науки Одеської міської ради, ветеранських організацій, учасники антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на сході України, керівники закладів освіти міста.

У лінійці взяли участь близько 200 старшокласників, які у складі  Почесних варт закладів загальної середньої освіти міста несли Почесну Вахту Пам’яті у 2018 році.

Організацією несення Почесної Вахти Пам’яті на Алеї Слави опікувався педагогічний колектив комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1» (директор Денисов О.В.).

За підсумками несення Почесної Вахти Пам’яті у 2018 році визнані кращими та нагороджені під час лінійки грамотами департаменту освіти та науки Одеської міської ради, пам’ятними вимпелами і кубками:

– Почесна варта Одеської СШ № 40 (директор Запорожченко Н.А.);

– Почесна варта Одеської ЗОШ № 8 (директор Голік О.Г.);

– Почесна варта Одеської ЗОШ № 72 (директор Борисюк Л.В.);

– Почесна варта Одеської ЗОШ №56 (директор Фоменко С.І.)

   

Share this post