«Права людей починаються з прав дитини»: онлайн-вікторина

Запрошуємо учнів та вихованців закладів освіти м. Одеси долучитися до онлайн-вікторини «Права людей починаються з прав дитини»

До Міжнародного дня захисту дітей, з метою підвищення рівня громадянської свідомості та формування правової культури дітей та учнівської молоді запрошуємо учнів та вихованців закладів освіти взяти участь в онлайн-вікторині «Права людей починаються з прав дитини».

Онлайн-вікторина відбудеться 01 червня  2022 року з  10.00 до 15.00. 

Для участі в онлайн-вікторині необхідно заповнити реєстраційну форму та відповісти на запитання в електронному вигляді.

Доступ до онлайн-вікторини закрито!

 

 

Перші три переможці, які наберуть максимальну кількість балів, будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, а 10 найактивніших учасників – грамотами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради. 

******************************************************************

День захисту дітей– одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

Перший Міжнародний день захисту дітей був проведений в 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно 1 червня.

Конвенція ООН про права дитини — міжнародний правовий документ, що визначає права дітей в державах-учасницях. Конвенція з прав дитини є першим і основним міжнародно-правовим документом обов’язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Документ складається з 54 статей, що деталізують індивідуальні права осіб віком від народження до 18 років (якщо згідно застосовним законам повноліття не настає раніше) на повний розвиток можливостей в умовах, вільних від голоду і нужди, жорстокості, експлуатації та інших форм зловживань.

Конвенція про права дитини прийнята резолюцію 44/25 Генеральної Асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року.

Share this post