Представник Управління Верховного Комісара ООН відвідав Одеську школу №85

Представник Управління Верховного Комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців в Україні, Білорусії та Молдові відвідав Одеську ЗОШ №85

В Одеській ЗОШ №85 відбулась зустріч старшого радника з правових питань Управління Верховного Комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців в Україні, Білорусії та Молдові Юга Біссо  з дітьми родин шукачів притулку, які навчаються в школі, педагогами, представниками учнівського та батьківського активів.

Зустріч пройшла у рамках презентації проекту мирного співіснування, який спрямований на створення доступного інформаційно-освітнього простору завдяки наданню закладу сучасного обладнання.

Під час зустрічі були обговорені  питання соціального партнерства всіх учасників навчально-виховного процесу,  державних інституцій,  громадських організацій, а також залучення до співпраці міжнародних партнерів, що позитивно впливає на інтеграцію та адаптацію дітей з пунктів тимчасового розміщення біженців в українське суспільство, забезпечує соціальну підтримку для родин шукачів притулку.

У презентації проекту мирного співіснування «Доступний інформаційно-освітній простір кожному» взяли участь представники Головного управління Державної міграційної служби в Одеській області, державної установи «Пункт тимчасового розміщення біженців у м. Одесі», департаменту освіти та науки Одеської міської ради, громадської організації «Десяте квітня».

Одеська школа № 85 – перша школа в нашому місті, де почали навчати дітей з родин біженців.

************************************************
Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) було створено 14 грудня 1950 р. за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. У мандат Агентства входить координація міжнародних зусиль щодо захисту біженців та вирішення їхніх проблем у всьому світі. Основна мета Агентства – захист прав і добробуту біженців, нагляд за виконанням Конвенції ООН 1951 року, що стосується статусу біженців, шляхом підтримки діяльності урядів щодо створення прийнятних механізмів захисту і забезпечення ефективного вирішення проблем біженців, а саме: місцевої інтеграції та добровільного повернення на батьківщину. Мандат УВКБ ООН також передбачає сприяння діяльності щодо зменшення і запобігання без громадянства у світі і просування міжнародних стандартів, які містяться в Конвенції ООН 1951 року, що стосується статусу біженців, і Конвенції ООН 1961 року про скорочення без громадянства. 

     

Share this post