Центр єдності одеської молоді «Тепла хвиля»

У Центрі єдності одеської молоді виготовляють балаклави для українських військових

У Центрі єдності одеської молоді «Тепла хвиля», який функціонує на базі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «БІЛА АКАЦІЯ» (вул. Космонавта Комарова, 8) виготовляють балаклави для українських військових.

Відеокоментар Олени Буйневич, директорки Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Центр єдності одеської молоді «Тепла хвиля» функціонує у якості коворкінгового простору, що об’єднує творчу, креативну, небайдужу молодь міста Одеси у вирішенні питань, актуальних для держави і міста, а саме: організації освітнього процесу у період відключення світла та інтернету; здійснення волонтерської діяльності; роботи творчих і спортивних клубів, секцій для молоді (з ударних інструментів та вокалу, з комп’ютерної грамотності та програмування, з пошиття одягу (на військовий час виготовлення балаклав, плетіння маскувальних сіток), з сучасних та бальних танців, з різних видів спорту, з вивчення іноземної мови, з театрального мистецтва).

Центр працює у форматі Пункту Незламності, обладнаний альтернативними джерелами електроенергії, інтернету, опалення.

У функціонуванні Центра ведучу роль відіграють Молодіжна Рада при Одеському міському голові та Парламент Старшокласників міста Одеси.

 

Share this post