Презентація книги Миколи Палтишева

29 лютого 2020 року відбулася презентація книги відомого в Одесі Народного вчителя, Миколи Палтишева

З великим зацікавленням сприйняли педагоги інформацію про нову працю вченого «Полное собрание сочинений в 5 томах. Том І книги прошедших лет», яка складається з трьох частин: «Педагогічна майстерність та шляхи її досягнення», «Педагогічний катехізіс для вчителя-початківця», «Екклезіаст педагога. Проповідник педагогіки».

У першій частині “Педагогічна майстерність та шляхи його осягнення” Микола Палтишев описує основні правила роботи вчителя. Це і цілісна дидактична система навчання, яка включає цілі й завдання навчання, відбір змісту при навчанні, вибір форм, методів і засобів навчання, і прогнозований результат.

У двох частинах для молодих вчителів “Педагогічний катехизис для молодого вчителя” і “Екклезіаст педагогіки. Проповідник педагогіки” містяться справжні “золоті розсипи педагогіки Палтишева”. Багато написано просто в цитатах, які будуть корисні молодим вчителям. 
Під час зустрічі Микола Миколайович відповідав на запитання присутніх, ділився досвідом роботи над книгою. Особливу увагу автор звертав на педагогічну діяльність молодих учителів та учителів-початківців.

Share this post