Презентація проєкту «Волонтер – моя перша професія». Фото

Лідери учнівського самоврядування взяли участь у презентації проєкту «Волонтер – моя перша професія»

 17 лютого 2023 року лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти – члени Парламенту старшокласників м. Одеси  взяли участь у презентації проєкту «Волонтер – моя перша професія», організованому Молодіжною радою при Одеському міському голові за сприяння Департаментів освіти та науки, внутрішньої політики Одеської міської ради.

Мета проєкту: розвиток волонтерського руху серед учнівської молоді, надання допомоги у пошуку першого робочого місця.

Захід відбувся у формі панельної дискусії з досвідченими тренерами, наставниками та волонтерами у приміщенні Освітнього простору «CreatED». Старшокласники презентували досвід реалізації учнівських проєктів благодійного напряму, а саме проведення у період воєнного стану благодійних заходів, спрямованих на підтримку захисників та захисниць України, їхніх дітей та родин, переселенців, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, що опинились у складних життєвих обставинах.

За підсумками реалізації проєкту буде доповнена база даних потенційних волонтерів та роботодавців, які готові створити робочі місця та забезпечити стажування молоді. Учасники заходу отримають сертифікат.

 

 

Share this post