Презентовано платформу «Світ професій»

Відбулася презентація цифрової платформи «Світ професій»

Команда Інституту професійних кваліфікацій (ІПК) разом з Міністерством освіти і науки України представили цифрову онлайн-платформу «Світ професій».

Як зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, «майбутнє освіти лежить у цифровій площині, й інструменти, які дозволяють здобувачам освіти швидко отримувати доступ до сучасних навчальних матеріалів є надзвичайно важливими. Тим більше, що платформа «Світ професій» дозволяє надавати й актуальну освітню аналітику про професії, напрями підготовки,  можливу кар’єру здобувача освіти».

Презентуючи безпосередньо Платформу, Президент ІПК Олексій Мірошниченко окремо зупинився на її освітній й аналітичній складових. «Так, ми зібрали практично всю наявну доступну інформацію про електронні навчальні матеріали і розмістили її у вільному доступі, проте ця робота дозволила нам подивитися на систему професійної освіти з різних кутів: за скількома професіями здійснюється підготовка, скільки освітніх й професійних стандартів доступні, за якими підручниками здобувають освіту наші студенти тощо. Окремо необхідно зупинитися на аналізі показників працевлаштування випускників освіти, зокрема, професійної, що було б не можливо  без проведеного обміну інформації між МОН України та Пенсійним фондом».

Платформа «Світ професій» готова до використання різними категоріями зацікавлених осіб – учнями та їх батьками, дорослими здобувачами освіти, викладачами.

Презентацію цифрової платформи «Світ професій» можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=ZBmFhXXcRkI

Share this post