Проект «Освітні технології майбутнього»

У рамках громадського бюджету у 2019 році був реалізований проект «Освітні технології майбутнього».

У рамках проекту придбано обладнання для впровадження на базі Одеської ЗОШ № 122 нової технології навчання – методики змішаного навчання. Необхідним обладнанням та програмним забезпеченням оснащені 5 класів (до комплекту обладнання одного класу входять: ноутбук, інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, 15 планшетів). Видатки на реалізацію проекту склали 1,4 млн грн.

Все обладнання  встановлено і  налаштовано в навчальних кабінетах  у серпні 2019 року, та з першого вересня 2019 року використовується в навчальному процесі.

Для успішного  ефективного використання інтерактивного обладнання 40 вчителів  закладів освіти пройшли курс навчання з  програмного забезпечення SMARTLearningSuite для інтерактивного обладнання SMARTTechnologies та одержали відповідні сертифікати. Навчання проводила сертифікований тренер SMART.

Особливістю цього проекту є використання хмарних технологій SMART  Technologies, які дають можливість під час уроку одночасно використовувати інтерактивну дошку і планшети –учні зі своїх робочих місць за допомогою  планшетів можуть взаємодіяти з контентом, який вчитель демонструю на дошці. Зокрема, за допомогою планшетів учні можуть приймати участь в опитуваннях і тестуваннях, приймати участь в виконанні завдань з елементами гри, разом з вчителем одночасно працювати з контентом, та інше.

Основною метою цього проекту є створити в класі атмосферу співпраці та дати вчителеві інструменти для спільної роботи з учнями в навчальному процесі.

Підготовка вчителів у рамках проекту «Освітні технології майбутнього» буде продовжена.

*********************************************************************

До 30 жовтня – прийом проектів громадського бюджету. Параметри, умови участі, терміни і теми проектів на 2020 рік

1 жовтня 2019 року на платформі Одеської міської ради «Соціально активний громадянин» стартував прийом проектів громадського бюджету.

Голосування за проекти пройде з 27 листопада до 16 грудня 2019 року (включно).

Оприлюднення проектів-переможців передбачено до 21 грудня 2019 року (включно).

Впровадження проекту – до 5 грудня 2020 року.

Положення про громадський бюджет міста Одеси у новій редакції затверджено рішенням Одеської міської ради від 18.09.2019 року № 5074-VII.

Розпорядженням міського голови № 892 від 30 вересня 2019 року затверджено склад комісії з питань громадського бюджету міста Одеси та параметри суспільного бюджету міста Одеси на 2020 рік.

 

Share this post