Проект «Освітні технології майбутнього»

У рамках громадського бюджету у 2019 році був реалізований проект «Освітні технології майбутнього».

У рамках проекту придбано обладнання для впровадження на базі Одеської ЗОШ № 122 нової технології навчання – методики змішаного навчання. Необхідним обладнанням та програмним забезпеченням оснащені 5 класів (до комплекту обладнання одного класу входять: ноутбук, інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, 15 планшетів). Видатки на реалізацію проекту склали 1,4 млн грн.

Все обладнання  встановлено і  налаштовано в навчальних кабінетах  у серпні 2019 року, та з першого вересня 2019 року використовується в навчальному процесі.

Для успішного  ефективного використання інтерактивного обладнання 40 вчителів  закладів освіти пройшли курс навчання з  програмного забезпечення SMARTLearningSuite для інтерактивного обладнання SMARTTechnologies та одержали відповідні сертифікати. Навчання проводила сертифікований тренер SMART.

Проект «Освітні технології майбутнього» Проект «Освітні технології майбутнього» Проект «Освітні технології майбутнього» Проект «Освітні технології майбутнього»

Особливістю цього проекту є використання хмарних технологій SMART  Technologies, які дають можливість під час уроку одночасно використовувати інтерактивну дошку і планшети –учні зі своїх робочих місць за допомогою  планшетів можуть взаємодіяти з контентом, який вчитель демонструю на дошці. Зокрема, за допомогою планшетів учні можуть приймати участь в опитуваннях і тестуваннях, приймати участь в виконанні завдань з елементами гри, разом з вчителем одночасно працювати з контентом, та інше.

Основною метою цього проекту є створити в класі атмосферу співпраці та дати вчителеві інструменти для спільної роботи з учнями в навчальному процесі.

Підготовка вчителів у рамках проекту «Освітні технології майбутнього» буде продовжена.

Проект «Освітні технології майбутнього» Проект «Освітні технології майбутнього» Проект «Освітні технології майбутнього» Проект «Освітні технології майбутнього»

*********************************************************************

До 30 жовтня – прийом проектів громадського бюджету. Параметри, умови участі, терміни і теми проектів на 2020 рік

1 жовтня 2019 року на платформі Одеської міської ради «Соціально активний громадянин» стартував прийом проектів громадського бюджету.

Голосування за проекти пройде з 27 листопада до 16 грудня 2019 року (включно).

Оприлюднення проектів-переможців передбачено до 21 грудня 2019 року (включно).

Впровадження проекту – до 5 грудня 2020 року.

Положення про громадський бюджет міста Одеси у новій редакції затверджено рішенням Одеської міської ради від 18.09.2019 року № 5074-VII.

Розпорядженням міського голови № 892 від 30 вересня 2019 року затверджено склад комісії з питань громадського бюджету міста Одеси та параметри суспільного бюджету міста Одеси на 2020 рік.

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *