Слухачі Школи резерву відвідали #MiRONAFT FabLab 

Відповідно до плану роботи Школи резерву 3 травня 2023 року на базі Одеського національного технологічного університету пройшов семінар для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти «Ознайомлення з першою в Одесі науково-дослідною лабораторією мехатроніки та робототехніки ̶ #MiRONAFT FabLab».

Слухачі Школи мали можливість відвідати одну з найвідоміших в Європі та в Україні науково-дослідну лабораторію мехатроніки і робототехніки «#MiRONAFT FabLab».

Одеські педагоги ознайомились з роботою лабораторії та можливостями використання її досвіду у вихованні та навчанні учнівської молоді.

Високотехнологічна лабораторія відкрита для всіх зацікавлених, дає можливість вивчення сучасних технологій робототехніки, інженерії і мейкерства (культури створення власноруч, винахідництва). Ця лабораторія – загальнодоступний технічний коворкінг-простір із повним переліком обладнання і технологій, в якому кожен одесит без вікових обмежень зможе реалізувати власну ідею, отримати консультацію спеціалістів, знайти однодумців, а також знайти в собі справжнього винахідника.

Лабораторія є інструментом STEAM-освіти, що дозволяє виховати в дітях гнучкість та критичне, практично орієнтоване мислення,  підготувати їх до реального життя.

Основними напрямами наукових розробок лабораторії є:

  • розробка робота для участі в етапах Міжнародних змагань Robo Race;
  • розробка портативного робототехнічного комплексу для реалізації системи автоматичного управління складськими приміщеннями;
  • розробка комплексної конвеєрної мехатронної системи із функціями розпізнання, делікатного хвату і сортування харчових продуктів тощо.

********************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі “Діяльність/Кадри”.

Share this post