Пройшло розширене засідання колегії департаменту

Відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти та науки Одеської міської ради на базі Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №7».

На засіданні колегії були розглянуті питання:

– Результати роботи закладів освіти у 2017 році та завдання на 2018 рік у світлі реалізації Міської цільової програми розвитку освіти Одеси на 2017-2019 роки.

– Про організацію харчування в установах освіти м. Одеси

У засіданні взяли участь директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич, голова профспілки «Педагоги Одеси» Валентина Коробко, представники департаменту освіти та науки Одеської міської ради, керівники установ загальної середньої освіти м. Одеси, центрів фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти м. Одеси, представників організацій, які здійснюють організацію харчування і доставку продуктів до закладів освіти м. Одеси.

Членами колегії та директорами навчальних закладів було вирішено продовжити реалізацію Міської цільової програми розвитку освіти м. Одеси на 2017-2019 роки з метою поліпшення умов для забезпечення потреб населення в якісній освіті дітей і стабільного функціонування навчальних закладів; безпечних умов навчання, виховання і розвитку дітей та учнівської молоді; інформатизації навчально-виховного процесу та управлінської діяльності в галузі освіти; подальшого розвитку інтелектуального й творчого потенціалу дітей та учнівської молоді, творчого потенціалу й підвищення престижності праці працівників галузі «Освіта» та розвитку молодіжного руху м. Одеси.

У питанні організації харчування в одеських навчальних закладах увагу присутніх було акцентовано на дотриманні вимог договорів суб’єктами господарювання, які здійснюють організацію харчування й доставку продуктів за рахунок коштів міського бюджету в установи освіти м. Одеси.

Звіт про підсумки діяльності галузі «Освіта» міста Одеси за 2017 рік

Share this post