Близько 600 спортсменів подолали щаблі відомих Потьомкінських сходів у День спорту

Забіг Потьомкінськими сходами: наймолодшому бігунові було 5 років, а найстаршому – 61 рік. Результати забігу

Приморський бульвар і площа біля Дюка стали головною локацією спортивного фестивалю в місті Одесі, присвяченого Дню фізичної культури і спорту України.
Традиційним став забіг «Вгору Потьомкінськими сходами».
Всього в забігу взяли участь 586 спортсменів. Дистанція забігу склала 180 м або 192 сходинки.
Бігуни вікової категорії «+50» бігли половину дистанції, а діти до 12 років – два останніх прольоти (50 м). Наймолодший бігун Володимир Барабаш (5 років) пробіг дистанцію довжиною 50 м за 9,21 секунду, ставши переможцем.
Найстаршим учасником змагань і переможцем у своїй віковій категорії став Роберт Папікян – 61 рік.
Найкращі результати змагань показали: серед чоловіків Сергій Бородін – 26,01 сек і серед жінок Христина Кіняйкіна – 36,43 сек.
Також участь у змаганнях взяли відомі легкоатлети – учасники великих міжнародних змагань – Аеліта Юрченко (дворазовий срібний призер чемпіонат світу 4х400 м) і Наталія Забродська. Аеліта Юрченко перемогла в категорії «+50».
За результатами забігу були визначені переможці та призери в різних вікових категоріях, зокрема:

Дівчата 11-12 років