Пройде Всеукраїнська військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді з урахуванням  карантинних обмежень в умовах воєнного стану  з 11 по 13 квітня 2023 року буде проведено І (міський) етап Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022/2023  навчальному році серед команд учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси  (старшої, середньої та молодшої вікових категорій) в режимі онлайн відповідно до умов проведення.

У І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») беруть участь команди-рої (старшої та середньої вікових категорій) закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, які є переможцями шкільного підсумкового етапу.

Закладу освіти, команда-рій якого бажає взяти участь у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), необхідно надіслати заявку до 07 квітня 2023 року  на електронну адресу: [email protected].

Конкурсна програма І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для старшої (15-17 років) та середньої (11-14 років) вікових категорій складається з трьох конкурсів:

  1. Конкурс «ВПОРЯД» (огляд строю та пісні)
  2. Конкурс «ВАТРА» (візитівка рою)
  3. Інтелектуальна гра-вікторина «ВІДУН»

Для молодшої вікової категорії (6-10 років) проводиться конкурс звітів про роботу роїв  з метою подальшого розвитку форм і методів виховної роботи в роях та закладах освіти.

З умовами проведення І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед команд учнів закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси для старшої, середньої та молодшої вікових груп у 2022/2023 навчальному році  можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 20.02.2023 №20 «Про участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») у 2022/2023 навчальному році».

_____________________________________

Захід проводиться відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 12.10.2022 № 902 «Про проведення у 2022/2023 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 17.11.2022 № 82/ОД «Про проведення у 2022/2023 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в Одеській області», пункту 3.1 додатку 2 до Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року № 55-VIII (зі змінами).

Share this post