1 червня – Міжнародний день захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей проводяться святкові заходи 

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – найпрекрасніше свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї мирної процвітаючої країни.

До Міжнародного дня захисту дітей у місті Одеса в режимі онлайн організовані святкові заходи для юних одеситів.
З метою розвитку інтелектуальних, творчих здібностей та організації змістовного дозвілля дітей Департаментом освіти та науки Одеської міської ради ініційовано проведення онлайн-виставки дитячих малюнків «Місто дитячих мрій» у соціальній мережі «Фейсбук»/«Інстаграм» та онлайн-вікторини «Права людей починаються з прав дитини» Перейдіть за посиланням.

У співпраці з Управлінням патрульної поліції в Одеській області  проводиться інтерактивний захід для школярів «Поліція. Безпека. Діти» та  зустріч школярів з рятувальниками «Запобігти. Врятувати. Допомогти» за участю представників Головного управління ДСНС України в Одеській області.

Заклади освіти міста  – учасники  святково-розважальної онлайн-програми «Країна дитинства» та флешмобу між дітьми різних міст «Ми діти твої, Україно!». Привітання Парламенту старшокласників м. Одеси.

З метою підтримки обдарованої учнівської молоді міста, стимулювання учнівської активності пройде урочисте нагородження переможців міського конкурсу малюнку «Все буде Україна».

Share this post