Пройшла нарада з головами територіальних громад Одеського району

 Відбулася нарада з питань забезпечення міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами на здійснення видатків у сфері освіти

30 листопада 2021 року відбулася друга зустріч з питань забезпечення міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами на здійснення видатків у сфері освіти.

На зустрічі були присутні: Одеський міський голова Геннадій Труханов, заступник Одеського міського голови Павло Вугельман, голова Одеської районної ради Одеської області  Віталій Барвіненко, керівники обласного та міського Департаментів освіти Олександр Лончак та Олена Буйневич, представники територіальних громад Одеського району Одеської області.

Основні питання, які були розглянуті під час заходу: зростання кількості класів та учнів в одеських закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси; кількість шкіл, які працюють у дві зміни;  здобувачі освіти, які мають право на першочергове зарахування до міського дитячого садка або школи відповідно до територіального принципу; контингент вихованців та учнів, які навчаються в комунальних закладах м. Одеси, а зареєстровані в приміській зоні; вихованці закладів дошкільної освіти та учні одеських шкіл, які  не мають реєстрації; доступність дошкільної та загальної середньої освіти для всіх громадян, які проживають на відповідній території тощо.

Рішення  Виконавчого комітету Одеської міської ради від  28.11.2021 № 353 “Про затвердження розміру середніх витрат на отримання послуг у закладах освіти комунальної власності Одеської міської  територіальної громади на 2022 рік ”

Примірну форму договору «Про забезпечення здійснення міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами на здійснення видатків у сфері освіти» затверджено рішенням Одеської міської ради від 03.11.2021 № 673-VIII.

По завершенню заходу представники територіальних громад отримали відповіді на поставлені запитання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post