Інструктивна нарада з тренерами проекту «Планета Молоді» відбулася в Одесі

На базі комунальної установи «Одеський методичний центр освітніх ініціатив» відбулась інструктивна нарада з тренерами щодо проведення дослідження в рамках впровадження проекту «Ісландська модель профілактики вживання психоактивних речовин серед молоді» під назвою «Планета Молоді»

Дослідження проведуть серед учнівської молоді закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Головним завданням етапу збору даних є забезпечення анонімності та конфіденційності відповідей окремих здобувачів освіти, конфіденційність забезпечується й на рівні закладу освіти.

Основна мета проведення опитування серед учнівської молоді – визначення чинників різних моделей поведінки, вивчення зв’язку вживання цигарок, алкоголю й наркотиків з особливостями соціального оточення (впливу батьківської сім’ї та компанії однолітків).

Отримані результати дослідження нададуть інформаційну базу та ґрунтовні підстави для розробки і впровадження практичних дій з профілактики вживання психоактивних речовин серед молоді.

 


«Ісландська Модель попередження вживання речовин серед Молоді» під назвою «Планета молоді!» (Planet Youth) (далі IM/PY) демонструє успішні результати в Ісландії щодо профілактики куріння, вживання алкоголю і наркотиків, розповсюдження негативних явищ серед дітей та молоді. За двадцять років реалізації моделі в Ісландії вживання наркотиків серед молодих людей знизилося з 17% до 7%, куріння з 23% до 3%, вживання спиртних напоїв з 42% до 5%.

Презентація Ісландського центру соціальних досліджень та аналізу.

Share this post