Пройшло чергове засідання комісії з контролю за організацією харчування

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

18 жовтня 2023 року у режимі онлайн відбулось засідання Комісії з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі.

Під час засідання були розглянуті питання про організацію харчування вихованців закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси та про підсумки перевірок закладів, установ та підприємств, підпорядкованих Департаментам освіти та науки, праці та соціальної політики, охорони здоров’я Одеської міської ради у липні – вересні 2023 року. 

Відповідно до затвердженого графіку перевірок комісією з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі на 2023 рік у серпні-вересні поточного року було проведено перевірку організації харчування в окремих закладах дошкільної освіти, в яких освітній процес організовано за очною формою.

“За результатами перевірки членами комісії адміністраціям закладів рекомендовано вжити відповідних заходів щодо усунення виявлених недоліків та забезпечення організації харчування у відповідності до нормативних вимог,” – зазначила директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Також членами Комісії були обговорені поточні питання щодо контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі.

 

 

 

___________________________

Комісію з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі створено розпорядженням міського голови від 04.03.2021 № 136.

До складу Комісії входять керівники, спеціалісти виконавчих органів Одеської міської ради, депутати Одеської міської ради, представники Одеського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та Державної установи «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

Share this post