Пройшли заходи з нагоди Дня Конституції України

Департамент освіти та науки Одеської міської ради повідомляє

28 червня 2023 року з нагоди відзначення Дня Конституції України, з метою підвищення рівня громадянської свідомості дітей та учнівської молоді пройшли тематичні заходи.

 У рамках патріотичного марафону «Ми – одесити, патріоти України» (Міський сад):

виставка дитячих малюнків «Моя квітуча Україна»;

 

 

челендж для юних фотоаматорів «Я – патріот України!». Учасникам челенджу  потрібно було завантажити власні світлини з державними символами України та/або важливої, на їх погляд, статті Конституції України 📘🖊 у соціальній мережі «Фейсбук» з хештегом #ЯпатріотУкраїни;

 

–  майстер-класи в закладах позашкільної освіти міста з виготовлення патріотичних сувенірів.

 Гра-квіз «Юні знавці Конституції» для лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти, організована факультетом судового та міжнародного права НУ «ОЮА», Національний університет «Одеська юридична академія» (вул. Академічна, 2).

По завершенню заходу всі учасники отримали сертифікати.

 

 

 

 Також з нагоди свята було представлено хореографічну композицію – флешмоб «Розквітай, Україно!». Виконавці: колектив КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА» та вокально-хореографічну композицію «Перемагай!». Виконавці: вокальний ансамбль «Конфетті» та солісти хореографічного ансамблю сучасного танцю «Сінтія» КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ЕВРИКА».

 

 

  

 

____________________

Привітання Парламенту старшокласників з нагоди Дня Конституції України

Share this post