Онлайн-семінар щодо роботи ІСУО

Підготовка ЗЗСО до статичної звітності

06 вересня 2023 року відбувся онлайн-семінар для керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси на тему “Особливості подання державної статистичної звітності закладами освіти до ІТС “ДІСО” за допомогою Інформаційної системи управління освіти (ІСУО), інші питання ІСУО.

Під час заходу були розглянуті та обговорені питання: подання державної статистичної звітності до ІТС «Державна інформаційна система освіти» за допомогою ІСУО; технічні та методичні рекомендації, поради по роботі програми “КУРС: Школа”, порталу ІСУО; інструктивно-методичні поради для здійснення якісного вибору засобами ІСУО підручників для закладів загальної середньої освіти; нові можливості ведення електронних журналів у системі «ІСУО».

Керівник проєкту  ТОВ “НОВІ ЗНАННЯ”, розповів присутнім про дозвільні документи, якими керується зазначена система,  про захист персональних даних та підстави для їх обробки, взаємодію ІСУО з ПАК “АІКОМ” тощо. З нормативною базою та документацією  Інформаційної системи управління освіти (ІСУО) можна ознайомитися за посиланням.

Начальник відділу технічної підтримки ТОВ “НОВІ ЗНАННЯ”  практично продемонстрував можливості інформаційної системи та звернув увагу на особливості її роботи. Система ІСУО  спроектована таким чином, щоб охоплювати усі заклади освіти та дозволяє співробітникам місцевих органів управління освітою автоматично сформувати статистичні звіти (ЗНЗ-1, 76-РВК, 83-РВК, Д-4, Д-5, Д-6, Д-7,8, Д-9 та інші), починаючи з 2016 року,  звіти в системі здаються тільки з накладанням ЕЦП, що відповідає всім нормативним актам. Для потреб органу управління освітою та закладів освіти був розроблений додатковий функціонал «Конструктор форм», який дозволяє створити будь-які внутрішні звітності (кількість комп’ютерного забезпечення, паспорт навчальних закладів і т.п.) та автоматично отримувати інформацію від установ в електронному вигляді.

По завершенню семінару у директорів шкіл була можливість поставити тематичні запитання та отримати на них ґрунтовні відповіді.

  

    

 

 

 

 

Share this post