ЗАСТОСУВАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ (ШІ)

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Упродовж 16-17 лютого керівники та їх заступники закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси та Одеської області  долучилися до семінару-тренінгу «Лідерство в епоху штучного інтелекту: стратегії впровадження ШІ в систему загальної середньої освіти для директорів та заступників директорів ЗЗССО”який пройшов на базі ОДЕСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 26 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (вулиця Старопортофранківська, 32).

Організатори: Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Асоціація «Відроджені гімназії України», ГО «Освіторія», компанія «Татл Технолоджі».

До участі в семінарі зареєструвалось  148 учасників закладів загальної середньої освіти міста Одеси та Одеської області.

З вітальним словом до учасників семінару звернулись заступник директора Департаменту  освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова та Президент Асоціації Відродження гімназії України, член правління Європейськоі Асоціаціі директорів шкіл ЕША Ярослав Турянський. З командою тренерів навчання проводила заступник керівника з регіонального розвитку ІТ компанії TATL GROUP, міжнародний освітній тренер Майкрософт Марина Лютинська.

Під час заходу учасники обговорили актуальні можливості та виклики, пов’язані із застосуванням ШІ, використання нейронних мереж в освітній діяльності,  інноваційних платформ та інструментів. Власним досвідом впровадження штучного інтелекту в роботу закладу освіти поділились педагогічні працівники Одеської гімназії №26.

Учасники семінару мали змогу познайомитись з роботою віртуального музею «Старопортофранківська – вулиця навчальних закладів», отримати гімназійну газету, переглянути танцювальну композицію «Нейронні звʼязки» та відео, яке створено за допомогою нейронних мереж.

Загалом, семінар став важливим кроком у розумінні потенціалу ШІ для підвищення якості освіти у  закладах освіти та розвитку відповідних стратегій впровадження цієї технології в навчальному процесі.

  

 

 

 

  

Share this post