Проведено конкурс на посаду директора закладу освіти

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Відповідно до статей 32, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту»,  статей 37, 39 Закону України «Про  повну загальну середню освіту», на підставі Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси у новій редакції, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 10 червня 2020 року  №  6117-VII (далі – Положення),  проведено конкурс на посаду директора:

Конкурс відбувався за наступними етапами:

І.  Тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України “Про освіту”, “Про повну загальну середню освіту” та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти.

ІІ. Ситуаційне завдання. Розв’язання ситуаційних завдань проводиться з метою з’ясування спроможності використовувати свої знання та досвід під час виконання посадових обов’язків шляхом оцінки відповідності професійної компетентності та професійних знань кандидата встановленим вимогам, зокрема на знання спеціального законодавства, що пов’язані із завданнями та змістом роботи на посаді директора закладу загальної середньої освіти.

ІІІ. Презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. Кандидат публічно та відкрито презентує державною мовою перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти.

Переможцем конкурсного відбору на посаду директора ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ “НАДІЯ” ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  визначена Батаєва Наталія.

Висновки  конкурсних комісій розміщені на вебсайті Департаменту. Перейдіть за посиланням

 

Share this post