Привітання Парламенту старшокласників з нагоди Міжнародного дня молоді

Лідери Парламенту старшокласників м. Одеси висловили вітання з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді

Дієва МОЛОДЬ створює, об’єднує, волонтерить, підкорює, бореться, здобуває, будує, надихає!

Члени Парламенту старшокласників міста Одеси, юні країнотворці, цьогоріч вперше відзначають Міжнародний день молоді разом з Європою. 

Малиновський, Суворовський, Приморський та Київський райони Парламенту старшокласників разом з 2018 року та назавжди!

Це відео про дружню родину юних творців мальовничої, яскравої, колоритної, рідної Одеси, про єднання заради майбутнього, про цінності та консолідацію! Про шлях лідерів І, ІІ, ІІІ та IV скликань Парламенту старшокласників міста Одеси, які сміливо мріють про успішне майбутнє у своїй вільній, прекрасній, незалежній країні!

У цей визначний день лідери Парламенту старшокласників міста Одеси  висловлюють вдячність людям, які говорять та підтримують молодь. 

“Україно! Ми обіцяємо тобі: бути щасливими,  з гордістю здіймати український прапор на Олімпійських іграх, гучно співати українською на Євробаченні-2023 у Києві,  виконувати українські народні танці на найпрестижніших міжнародних фестивалях світу,  галасно вболівати за синьо-жовтих на аренах «Чорноморець» та «Олімпійський»! Ми – твоє завжди молоде серце, Україно💙💛” – зазначили представники Парламенту старшокласників.

#ОсвітаОдеса

#українськамолодьвражає

#деньмолоді

Share this post