Здобутки одеських педагогів відзначені на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

Одеські педагоги удостоєні двох золотих і однієї срібної медалей Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» в Києві

14-16 березня 2019 року в Києві проходила Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2019».

У виставці взяли участь представники всіх регіонів України – внз, школи, ліцеї, професійно-технічні училища, представники органів управління освітою. А також представники галузі “Освіта” з  Литви, Грузії, Польщі, Чехії та інших країн.

На конкурс кращих інновацій було подано близько 700 проектів.

Журі конкурсу відзначило особливу методичну і практичну цінність розробок департаменту освіти та науки Одеської міської ради, Одеських гімназії № 7 і  школи №38.

Здобутки одеських педагогів відзначені на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»Так, за підсумками роботи журі виставки «Сучасні заклади освіти – 2019» за перемогу у номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів» департамент освіти та науки Одеської міської ради нагороджений Золотою медаллю.

Організатори виставки нагородили директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олену Буйневич Почесною грамотою за досягнення в реформуванні національної системи освіти та відзначили департамент Дипломом  за активну участь у реформуванні національної системи освіти.

Здобутки одеських педагогів відзначені на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» Здобутки одеських педагогів відзначені на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» Здобутки одеських педагогів відзначені на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

Золотою медаллю та Дипломом за роботу нагороджений колектив Одеського начально-виховного комплексу «Гімназія №7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області під керівництвом директора Світлани Мельник за презентацію Всеукраїнського CROSS-Форуму «Разом ми змінимо світ!» як інноваційної форми роботи із учнівською молоддю.

Здобутки одеських педагогів відзначені на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» Здобутки одеських педагогів відзначені на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

Срібною медаллю та Почесною грамотою відзначено роботу директора Одеської загальноосвітньої школи №38 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Яни Поцелуєвої «Сучасний вектор розвитку інклюзивної освіти в Україні». Колектив закладу нагороджений Дипломом виставки.

Здобутки одеських педагогів відзначені на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

«Представлені одеськими педагогами досягнення – це результат спільної роботи єдиної команди представників департаментів, служб і управлінь Одеської міської ради: від повернення у міську мережу освітніх установ раніше втрачених дитсадків і їх відновлення, відкриття нової сучасної школи, змістовних проектів Нової української школи до розробки унікальної концепції створення додаткових місць у дитячих садках», – зазначила директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Проводила виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *