«Реформа системи шкільного харчування»: участь у форумі

Директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич бере участь у регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування» у м. Буча 

У програмі форуму: вітальне слово Першої леді України Олени Зеленської; вітальне слово Міністра освіти і науки Сергій Шкарлета та Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка; практична частина форуму.

Панельні дискусії Форуму: «Реформа системи шкільного харчування. Складові та єдине бачення»; «Нові норми харчування: впровадження та контроль».

Будемо говорити про складові реформи шкільного харчування: оновлення нормативної бази, безпечність та якість, ресурсне забезпечення, культура здорового харчування. Що вже зроблено? Що зроблено не так, які помилки допущені? Нові норми: тлумачення, етапність переходу. Нове меню. Чому його не варто боятись та багато іншого.

 


Дата: 13 серпня. Місце: м. Буча, Київська область, Літній театр (вул. Інститутська, 54 А).  

Регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування» проводиться за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської у співпраці з Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством охороні здоров’я України, Міністерством економіки України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Share this post