Конкурс аматорських відеороликів щодо протидії насильству: анонс

Запрошуємо до участі у конкурсі учнів 7-11 класів закладів освіти міста

Міський конкурс  аматорських соціальних відеороликів щодо протидії насильству у 2022 році проводиться у рамках  Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» з метою формування в учнівської молоді нульової толерантності до проявів будь-яких форм насильства.

Конкурс проходитиме в 2 етапи відповідно до Положення:

  • І етап (заочний) 21 листопада – 06 грудня 2022 року;
  • ІІ етап (очний) 07 грудня 2022 року.

Для участі в заочному етапі конкурсу необхідно розмістити  аматорські відеоролики на відеохостингу  YouTube (https://www.youtube.com) та надати до Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» заявку на участь у паперовому та електронному вигляді (за відповідною формою).

Відбір кандидатів для участі в очному турі відбуватиметься шляхом інтерактивного голосування.

Звертаємо увагу, що заявки на участь команд у конкурсі потрібно надати до 20 листопада 2022 року до Комунальної установи  «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників». 

****************

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 04.11.2022 №258 “Про проведення міського конкурсу  аматорських соціальних відеороликів  щодо протидії насильству у 2022 році”.

Захід проводиться на виконання Міської цільової програми з реалізації сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми на 2022-2024 роки,  затвердженої рішенням Одеської міської ради від 08.12.2021 р. № 806-VIIІ.

Share this post