Результати конкурсу на посади директорів ОІРЦ

11 та 12 травня 2023 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведено конкурс на посаду директорів  “ОІРЦ №2”, “ОІРЦ №3”, “ОІРЦ №5”,  “ОІРЦ №6”, “ОІРЦ №7”.

Конкурс проводився відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року № 545 (зі змінами), на підставі Положення про конкурс на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру Одеської міської ради, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 28 вересня 2022 року №996-VIII

Конкурс відбувався за наступними етапами:

І. Кваліфікаційний іспит, який  проводився за напрямами:  знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері освіти; знання основ спеціальної педагогіки; знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру.

ІІ. Співбесіда з кандидатами на посаду директора закладу проведена з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності претендентів та до відповідних посадових обов’язків.

Переможцями конкурсного відбору на посаду директора:

  • Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 2» визначена Тетяна Котова, 
  • Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 3» визначена Ірина Алєксєєнко, 
  • Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 5» визначена Світлана Герега, 
  • Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 6» визначена Юлія Костюк, 
  • Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 7» визначена Наталія Стадник.

Висновки конкурсних комісій розміщені на вебсайті Департаменту у розділі “КАДРИ”. Перейдіть за посиланням

 

Share this post