Робоча зустріч з керівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Пройшла робоча зустріч з керівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які розташовані на території м. Одеси

На зустрічі були присутні: заступник Одеського міського голови – директор Департаменту фінансів Одеської міської ради Світлана Бедрега, начальник відділу фінансування соціально-культурної сфери Департаменту фінансів Одеської міської ради Наталія Кошовська, представники Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, керівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які розташовані на території м. Одеси.

Під час зустрічі обговорювалися теми фінансування та функціонування закладів професійної (професійно-технічної) освіти з 01 січня 2022 року у зв’язку з припиненням подальшої реалізації пілотного проєкту, який здійснювався відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.02.2020 № 94-р «Про реалізацію пілотного проєкту щодо фінансування професійної (професійно-технічної) освіти».

Нагадаємо, що у 2020 році м. Одеса стала учасником пілотного проєкту щодо фінансування професійної та професійно-технічної освіти.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.02.2020 № 94-р «Про реалізацію пілотного проєкту щодо фінансування професійної (професійно-технічної) освіти» місто Одеса стало учасником пілотного проєкту щодо фінансування професійної та професійно-технічної освіти, відповідно до якого з 01 вересня 2020 року видатки на оплату послуг з підготовки кадрів на умовах регіонального замовлення в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, які розташовані на території міста Одеси, передавались на фінансування до обласних бюджетів.

Наразі, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України  «Про продовження реалізації пілотного проєкту щодо фінансування» від 15.11.2021 № 1/19797-21 з 01 січня 2022 року продовження пілотного проєкту, не передбачається.

Фінансування закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які розташовані на території м. Одеси, з 01 січня 2022 року буде здійснюватися виключно до положень статей 89, 90 Бюджетного кодексу України, а саме з бюджету міської територіальної громади м. Одеси.Share this post