Розпочала роботу Школа резерву керівних кадрів закладів освіти

20 листопада 2019 року відбулося перше заняття у Школі резерву керівних кадрів закладів освіти

Відкрила роботу Школи резерву та провела установчий семінар «Основні напрями роботи Школи резерву. Ознайомлення з програмою роботи Школи резерву» заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова.

Після урочистого відкриття Школи резерву заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Світлана Скебало ознайомила слухачів з нормативно-правовими основами управління закладом освіти та розповіла про стандарти, зміни та  перспективи розвитку системи загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

Також, слухачі Школи резерву пройшли психологічне тестування, яке було направлено на вивчення професійно важливих якостей керівника і виявлення управлінських якостей особистості. Тільки керівник високої професійної культури, освічений спеціаліст, у якому вдало поєднані індивідуально-психологічні та професійно важливі якості, може успішно розв’язувати в освітньому закладі актуальні проблеми сьогодення.

Наступний семінар для слухачів Школи резерву керівних кадрів відбудеться 22 листопада 2019 року, за адресом: Одеський ліцей «Приморський», проспект Гагаріна, 14.


Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 11.11.2019 № 387 “Про зарахування  педагогічних працівників до Школи резерву керівних кадрів закладів освіти”;

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 20.09.2019 № 320 “Про організацію роботи «Школи резерву керівних кадрів закладів освіти» у 2019/2020 навчальному році”.

Share this post