«Science Skills Booster SUITT 2024»: пройшов Конкурс-виставка

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

18 травня 2024 року на базі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (ДУІТЗ) відбувся науковий профорієнтаційний захід для школярів та студентів –  Конкурс-виставка науково-технічної творчості молоді «Science Skills Booster SUITT 2024» з нагоди Всесвітнього дня наукиЦе конкурс-виставка винахідницьких і раціоналізаторських проєктів, пропозицій, презентацій результатів науково-технічної творчості.

У змаганнях інноваційних проєктів та винахідницьких і раціоналізаторських розробок взяли участь команди учнів закладів загальної середньої освіти Одеси та студентів ДУІТЗ.

Мета: Конкурс проводиться з метою створення умов для розвитку, виявлення і підтримки обдарованої талановитої молоді, надання можливості у реалізації інтелектуального потенціалу та стимулювання інтересу до дослідницької наукової та творчої роботи, пошуку інноваційних рішень.

До заходу долучилися учні двох вікових категорій: перша віком від 10 до 14 років; друга – від 15 до 17 років.

Захід проходив у двох номінаціях:

  •  Виставка (наукових, дослідницьких робіт, стартап-проєктів, розробок, прототипів).
  •  Конкурс (винахідницьких і раціоналізаторських проєктів, пропозицій, презентацій результатів науково-технічної творчості).

Додаткова номінація поза межами конкурсу – «Створення проєкту дизайну логотипу Конкурсу «Science Skills Booster SUITT 2024».

Конкурсанти отримали можливість щодо реалізації в майбутньому власних наукових, винахідницьких і раціоналізаторських проєктів та пропозицій  на базі навчально-наукових лабораторій ДУІТЗ.

За рішенням журі Конурсу-виставки переможцями визначені:

  • Гран-прі конкурсу та премію наглядової ради ДУІТЗ отримала команда Одеської гімназії №58 – маленькі розробники «Наутилус» з досить актуальними для нашого часу моделями водних дронів.
  • І місце у віковій категорії від 10 до 14 років Андрій Кіт, учень Одеського ліцею №94, із проєктом «КоТи».
  • І місце у віковій категорії від 15 до 17 років Родіон Месячніков,  вихованець гуртка «Основи програмування» Комунального закладу позашкільної освіти «Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація», із розробкою «Телеграм-бот для гуртка «Робототехніка та програмування».

Переможці отримали грамоти та грошові премії. Решта учасників заходу – учні та вихованці Одеських ліцеїв №№ 10, 12, 49, 62, 67 та КЗПО “Одеська СЮТ “Сігма” – отримали сертифікати.

Вітаємо перможців, бажаємо подальших успіхів!

 

 

 

 

 

  

 

 

Share this post