Шановні одесити!

Департамент освіти та науки Одеської міської ради вітає всіх одеситів з 76-ою річницею визволення міста Одеси від нацистських окупантів

Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, мужньо захищав від загарбників свій рідний край.

З метою прищеплення школярам почуття гордості та поваги до історії, культури, героїчного минулого міста і країни до Дня визволення Одеси від нацистських окупантів сьогодні, вчителі одеських закладів освіти продовжують в умовах карантину свою роботу у режимі онлайн: проводять уроки, виховні години, майстер-класи. Не залишається осторонь і Парламент старшокласників м. Одеси.

Низько вклоняємося і висловлюємо подяку ветеранам-визволителям Одеси! Їх патріотизм, мужність, непохитна воля та любов до рідного міста завжди будуть прикладом для молоді!

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, добробуту і мирного неба!


За допомогою архівних світлин пригадаємо трагічні, але не менш героїчні події визволення нашого рідного міста!

 

Ретроспективна Одеса: тоді й сьогодні. Автор – Сергій Ларенков.


Щороку в Одесі проходить міський конкурс вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях» у рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки.

Мета заходу – сприяння національно-патріотичному вихованню учнівської молоді, увічнення пам’яті про подвиг народу в Другій світовій війні, вшанування захисників України та борців за її незалежність.

Пропонуємо вашій увазі найкращі виступи учнівської молоді міста Одеси:

Share this post