Щодо надання психологічної підтримки

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Значне зниження відчуття безпеки через загострення військових дій, активізацію бомбардувань, сигналів повітряної тривоги, що лунають кожен день, необхідність перебувати в укритті – усе це породило нову хвилю стресових реакцій у дітей та дорослих.
Не знаєте куди звернутися, якщо Вам або Вашій дитині важко впоратись з емоціями внаслідок війни? Є потреба в підтримці та допомозі психолога?  
Надаємо інформацію про те, де можна отримати психологічну підтримку:
Національна  державна «гаряча лінія». Працює щоденно з 10:00 до 20:00. Звернутися можна за номером телефону : 0800 100 102.
Бот першої психологічної допомоги стане в нагоді в перші години після травматичної події. Із ним можна ознайомитися, перейшовши за посиланням https://t.me/friend_first_aid_bot
Громадська організація «Волонтерська психологічна служба Одеси» надає безкоштовну психологічну допомогу https://www.facebook.com/PsyServiceOdessa.  Запис за телефоном :  067 199 28 84.
Гаряча лінія Чеської Гуманітарної організації «Людина в біді». Безкоштовні психологічні консультації (24/7)  за телефоном : 0800 210 160.
Цілодобова психологічна підтримка від БФ «Запорука» за телефоном : 0800 400 023.
Крім того нагадуємо, що в разі потреби Ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців психологічної служби свого закладу освіти.
Можуть допомогти у пошуку необхідного фахівця психологи Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників», телефон 048 722 07 86.
Пам’ятайте, що психологічна підтримка є вкрай важливою!

Share this post