Школа резерву керівних кадрів продовжує свою роботу

На базі Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області відбувся майстер-клас для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти «Наукова організація праці в закладах освіти. Впровадження інформаційно-інноваційних технологій»

На семінарі розглянуті і обговорені важливі питання, які стосуються ролі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в освітньому процесі, безпечного користування ресурсами мережі Інтернет.

Директор Одеської СШ №117 Наталія Стаценко ознайомила слухачів Школи із технологіями використання різноманітних засобів сучасних інформаційно-комунікативних технологій в навчальному просторі та розкрила теоретичні і практичні аспекти використання ІКТ в освітньому процесі.

Слухачі Школи також розглянули відмінності між традиційним та інноваційним уроками. Визначили основні причини, які гальмують упровадження нових педагогічних ідей і технологій у навчальний процес. Обговорили хто такий сучасний учень що таке нове покоління дітей та чим воно відрізняється від попередніх поколінь? Як саме, школярів нового покоління, необхідно збагатити знаннями з багатьох дисциплін, навчити орієнтуватися в потоці інформації, формувати в них готовність до безперервної самоосвіти.

   

21 лютого 2018 року пройшов семінар-практикум для слухачів Школи «Підготовка презентації власного педагогічного досвіду» на базі Одеської загальноосвітньої школи №81 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Слухачі Школи мали можливість ознайомитися з особливостями використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у процесі підготовки мультимедійної презентації власного педагогічного досвіду.

Наприкінці зустрічі було проведено контрольну роботу з питань оволодіння термінологією, основними положеннями, нормативно-правовими актами у галузі «Освіта» та вміння аналізувати, конструктивно розв’язувати психологічні ситуації які виникають під час освітнього та виховного процесів.

 

Share this post