Школа резерву керівних кадрів закладів освіти набирає обертів

На базі Одеського ДНЗ №45 відбувся семінар-практикум для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти

Якими мають бути шляхи перетворення системи безпеки життєдіяльності із купи інструкцій та низки конкурсів у справжню, дієву, компетентнісно орієнтовану систему роботи колективу освітнього закладу, йшлося на семінарі-практикумі “Інноваційні методи організації цивільного захисту в закладах дошкільної освіти в рамках тижня безпеки життєдіяльності дитини”.

Із зразками інноваційного підходу проведення занять, ігор, розваг із дітьми дошкільного віку щодо безпеки життєдіяльності щиро ділилися зі слухачами Школи, вихователі Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» №45 Одеської міської ради Одеської області.

Під час практичних занять слухачі Школи вчилися на фантомах відпрацьовувати навички серцево-легеневої реанімації та оволоділи навичками і знаннями із надання першої долікарської допомоги потерпілим. Ознайомились із рекомендаціями організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, а також із організаційними заходами стосовно забезпечення пожежної безпеки, вимогами до утримання приміщень, евакуаційних шляхів і виходів та порядком дій у разі пожежі.

 

Share this post