У закладах освіти Київського району проводяться заходи у рамках місячника «Зупинимо булінг разом»

05 жовтня 2018 року у Одеській школі №28 для учнів середньої школи були проведені класні години на тему «Ми проти булінгу».

З учнями початкової школи класні керівники провели бесіди «Стоп булінг!». Під час яких дітям розповіли щодо значення дружби та якості які необхідно розвивати у собі, щоб бути гідною людиною.

До місячнику «Зупинимо булінг разом» психолог Одеської школи № 63 Тетяна Хоренженко, розпочала цикл тренінгів з учнями 5-11класів з метою підвищення толерантності та емпатії, профілактики конфліктів в міжособистісних відносинах учнів. Психолог Одеської школи № 80 Ірина Смакотіна, провела дебати між учнями на тему «Обираємо кодекс класу». Завданням даних заходів є зниження агресії та негативних реакцій підлітків, формування навичок конструктивного реагування у конфліктних ситуаціях.

У Одеських школах №№ 55, 72, 80 пройшли конкурси та виставки малюнків, плакатів «Кібер-булінг або агресія в інтернеті».

З метою попередження і протидії шкільних конфліктів та образ офіцери відділу ювенальної превенції головного управління національної поліції в Одеській області. провели профілактичні бесіди з учнями Одеських шкіл №№ 33,55, 85, 86,106.

Під час бесід правоохоронці відповіли на всі питання, якими цікавилися учні, та надали поради щодо недопущення жорстокого ставлення до однолітків та прояву поваги і взаєморозуміння один до одного.

Для учнів середніх класів Одеського ліцею №9 були проведені виховні заходи «Кожен має знати свої права». Для лідерів учнівського самоврядування провели тренінг «Безконфліктне спілкування». Метою проведення цього тренінгу було визначення причин виникнення конфліктів та навчання учнів конструктивним методам вирішення конфліктів. Обговорюючи дану тему, члени тренінгової групи колективно прийшли до висновку, що запобігання конфліктів та конфліктних ситуацій допоможе зберегти друзів та покращити взаємовідносини як в суспільстві так і в колективі.

   

 

Share this post