Школа резерву керівних кадрів закладів освіти продовжує свою роботу

Для слухачів Школи провели семінар-практикум «Використання «ЛЕГО» в практичній роботі з дітьми.

26 квітня 2018 року для слухачів школи резерву керівних кадрів закладів освіти провели семінар-практикум «Використання «ЛЕГО» в практичній роботі з дітьми» на базі Одеського дошкільного навчального закладу “Ясла-садок” №293 Одеської міської ради Одеської області.

Вихователі Одеського ДНЗ №293 завжди прагнуть використовувати інноваційні освітні технології, зокрема ігрові технології  у роботі з дітьми тому, що це допомагає дітям втілювати в життя свої задумки, сприятиме розвитку пізнавальної сфери дітей, зокрема їх сенсорного розвитку, зорієнтованого на розкриття інтелектуальних та творчих задатків дошкільників. За допомогою конструктора LEGO дитина має можливість спілкуватися, досліджувати і грати.

Під час семінару обговорювалися питання застосування сучасних проектних технологій від LEGO у навчальному процесі, а також фахівці-практики Одеського ДНЗ №293 поділилися зі слухачами Школи досвідом створення цікавих ігрових ситуацій з використанням конструктора LEGO.


З 2014 року вихованці Одеського ДНЗ №293 є учасниками проекту «Сприяння освіті». В Україні є 125 таких закладів Харкова, Львова, Дніпра, Одеси і Києва. Серед учасників проекту є звичайні, комбіновані і спеціалізовані дитячі садки для дітей з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату і затримкою психо-мовного розвитку. ЛЕГО використовується не тільки в грі, але й інтегрується в різні заняття з різних розділів програми.

Share this post