Проект «Сприяння освіті» (LEGO Foundation)

Реалізація проекту «Сприяння освіті» (LEGO Foundation) в дошкільних навчальних закладах Одеси.

З метою розвитку пізнавальної, конструктивної діяльності і технічної творчості вихованців в одеських дошкільних навчальних закладах використовують конструктор ЛЕГО.

Згідно з Меморандумом про взаєморозуміння, підписаного між Міністерством освіти і науки України та компанією LEGO Foundation в рамках проекту «Сприяння освіті» в Одеському ДНЗ № 80 пройшов тренінг на тему: «Девіз LEGO Foundation -«Навчання через гру».

Представники фонду the LEGO Foundation тренер Каспер Аарліт Йенсен та асистент департаменту досліджень Марі Бйер Одгаард, ознайомили учасників з впровадженням проекту «Сприяння освіті» і провели тематичний тренінг.

Участь у тренінгу взяли вихователі Одеських ДУУ №№ 1, 11, 19, 21, 47, 57, 73, 80, 107, 112, 125, 174, 195, 231, 237, 248, 293, 304, де успішно реалізується проект .

 

******************************************************************

Конструктор ЛЕГО допомагає дітям втілювати в життя свої задумки, будувати і фантазувати, захоплено працюючи і бачачи кінцевий результат. За допомогою конструктора ЛЕГО дитина має можливість спілкуватися, досліджувати і грати.

ЛЕГО-конструювання надає можливість вчитися на власному досвіді. Такі знання викликають у дітей бажання рухатися шляхом відкриттів і досліджень, а будь-який визнаний і оцінений успіх додає впевненості в собі.

Україна стала п’ятою державою у світі, яка приєдналася до Програми. Учасниками проекту «Сприяння освіті» в Україні є 125 таких закладів Харкова, Львова, Дніпра, Одеси і Києва. Серед учасників проекту є звичайні, комбіновані і спеціалізовані дитячі садки для дітей з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату і затримкою психо-мовного розвитку. ЛЕГО використовується не тільки в грі, але й інтегрується в різні заняття з різних розділів програми.

  

Share this post