Школа резерву керівних кадрів закладів освіти продовжує свою роботу

За ініціативи департаменту освіти та науки Одеської міської ради 06 грудня 2018 року відбувся семінар-практикум для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти

Семінар практикум «Вимоги до ведення кадрової документації освітнього закладу» було проведено на базі Одеського ліцею «Приморський» Одеської міської ради Одеської області.

З вимогами до ведення кадрової документації освітнього закладу, слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти, ознайомила методист комунальної установи «Одеський методичний центр освітніх ініціатив» Арзуманян Анаїт Іванесівна.

Дебюрократизація освіти сьогодні є одним з пріоритетів сучасної освітньої політики департаменту освіти та науки Одеської міської ради. Але це не стосується оформлення основної документації освітнього закладу, що забезпечує документальний супровід усіх управлінських процесів.

Так, слухачів Школи детально ознайомили із методичними рекомендаціями щодо оформлення документації та наказів з кадрових питань, з організацією контролю за їх виконанням, систематизацією та збереженням документів.

Share this post