Школа резерву продовжує роботу: міжнародне співробітництво

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Відповідно до Плану роботи Школи резерву керівних кадрів 28 березня 2024 року на базі ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 31 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ пройшов семінар-практикум «Міжнародне співробітництво у закладах освіти».

Мета заходу: 

  • репрезентувати досвід роботи та перспективи закладів у відповідному напрямі роботи;
  • ознайомити майбутніх керівників з особливостями організації діяльності з міжнародного співробітництва в закладах освіти.

Директор ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 4 Інна Соломащенко презентувала  роботу закладу з міжнародної співпраці, зокрема участі у міжнародних проєктах, зокрема OLAM, PEN PAL PROGRAM, Go Camp, та міжнародних мовних курсах, провівши спочатку зі слухачами мозковий штурм «Як ви розумієте термін міжнародна співпраця?». Учасники надали досить креативні відповіді. 

Заступник директора Тетяна Шефер акцентувала увагу слухачів на реалізації міжнародної співпраці у рамках ініціативи Федерального міністерства закордонних справ Німеччини «Школи: партнери майбутнього». У доповіді заступник директора визначила пріоритети, напрями, кроки реалізації співпраці.

З презентацією щодо міжнародної співпраці в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №31 виступила заступник директора Тетяна Безуглова, яка розповіла про історію виникнення проєкту, його напрями, а саме: вивчення болгарської  мови, традицій та культури болгарського народу, національної меншини, яка мешкає на території мікрорайону, популяризацію болгарської  мови, традицій та культури болгарського народу серед україномовних учнів. Проєкт передбачає активне міжнародне співробітництво, спрямоване на асиміляцію та використання міжнародного досвіду педагогів.

Під час практичної частини семінару було проведено тренінг «Профілактика професійного вигорання». Учасники семінару висловлювали власні думки, розв’язували проблемні ситуації, аналізували конфлікти, робили висновки.

Слухачі Школи резерву отримали багато корисної інформації та позитивних хороших емоцій. 

 

 

 

 

*******************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі Діяльність/Кадри”  за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/shkola-rezervu-kerivnykh-kadriv-2024/

Share this post