«Солодка казка» для одеських школярів

Маленьким одеситам пільгових категорій подарували барвистий новорічний мюзикл «Солодка казка».

У концертно-виставковому комплексі Одеського морського вокзалу за підтримки Одеської міської ради проходять новорічні вистави для дітей пільгових категорій – мюзикл-фантазія «Солодка казка».

Новорічний мюзикл вже відвідали близько 3000 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, діти з інвалідністю, з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти переселенців та ін.

Казка створена за мотивами повісті одеського письменника Юрія Олеші «Три товстуни». Вистава для юних одеситів стала подорожжю у світ мрій, де на сцені танцюють цукерки і тістечка, оживають ляльки і відбуваються чудеса.

Дітей також розважали клоуни та символ 2018 року – добра Собачка.

Мюзикл-фантазія «Солодка казка» у концертно-виставковому комплексі Одеського морського вокзалу буде проходити до 13 січня 2018 року.

У період новорічних свят благодійні акції для дітей проходять у всіх районах міста.

* * * *

У створенні святкової вистави «Солодка казка» брали участь режисер-постановник вистави, заслужений діяч мистецтв України Ганна Чорнобродська, дитячий драматург Михайло Крупник і музичний керівник Костянтин Пенчковський.

Ролі виконують: народний артист України Володимир Фролов, заслужені артисти України Геннадій Скарга та Ірина Ковальська, артисти Володимир Кондратьєв, Сергій Юрков, Віталій Кузнєцов, артисти балету та дитячий хореографічний колектив «Карнавал», а також юні таланти Одеси.

Share this post