Школа резерву продовжує свою роботу

За ініціативи департаменту освіти та науки Одеської міської ради проведено семінари для слухачів Школи резерву 

Семінар практикум «Вимоги до ведення кадрової документації освітнього закладу» було проведено на базі Одеського ліцею «Приморський» Одеської міської ради Одеської області.

З вимогами до ведення кадрової документації освітнього закладу, слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти, ознайомила консультант комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Анаїт Арзуманян.

Слухачі Школи детально ознайомились із методичними рекомендаціями щодо оформлення документації та наказів з кадрових питань, з організацією контролю за їх виконанням, систематизацією та збереженням документів, про правила складання наказу про прийняття на роботу працівників, їх переведення, звільнення з роботи, надання відпусток, довантаження, встановлення доплат, встановлення надбавок, підвищення посадових окладів тощо.

Також, для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти було проведено онлайн-семінар з двох питань «Організація освітнього простору в умовах карантину» та «Вимоги щодо організації роботи з охорони праці безпеки життєдіяльності в закладах освіти. Питання протипожежної безпеки відповідно до Кодексу цивільного захисту України».

Спікер: Олена Врадій, директорка Одеського ДНЗ №45.

Мета заходу: надання теоретичних знань та практичних навичок з організації цивільного захисту в закладі освіти. 

Слухачам було продемонстровано алгоритм дій протиепідемічних заходів під час роботи в умовах карантину, окреслено вимоги до організації роботи в закладі освіти щодо безпеки життєдіяльності.

 

 

 

Share this post