СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ 2022

Відбулася щорічна серпнева конференція педагогів міста. Освітяни Одеси підбили підсумки минулого навчального року та обговорили плани на наступний навчальний рік.

Під час конференції директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич підвела підсумки минулого досить непростого року та зосередила увагу присутніх на головних завданнях у 2022/2023 навчальному році, а саме:

Продовжити облаштування укриттів у закладах освіти, розширити кількість закладів, що функціонують в очній формі.

Забезпечити стабільний освітній процес у визначених в закладі формах. Суворо дотримуватися затвердженого Режиму роботи закладу.

Продовжити процес інформатизації освіти. Запровадити там, де немає, електронний документообіг, електронні журнали і щоденники для оперативного інформування батьків щодо особливостей навчання  дитини.

Забезпечити належну комунікацію адміністрації школи з батьківською і учнівською громадами. Тримати безперервний зв’язок з кожним учнем і вихованцем, організувати виховний простір з урахуванням особливостей навчального року спільно з психологічною службою закладу освіти. Особливу увагу приділити інтеграції в освітній процес дітей, які тимчасово перебувають за кордоном.

Забезпечити практичне відпрацювання і регулярне повторення навичок першої домедичної допомоги і поведінки у надзвичайній ситуації, а  при очному навчанні – евакуації до сховищ. До 05 вересня цю роботу необхідно провести всім закладам освіти.

Забезпечити організацію робочого простору працівників  з урахуванням вимог безпеки: у разі дистанційної роботи закладу не обмежувати право вибору місця проведення уроків, при цьому забезпечити ефективний контроль за їх проведенням.

Забезпечити дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

При визначенні гуртків, секцій та факультативів віддавати перевагу предметам, які є найбільш витребуваними серед дітей, необхідними для складання ЗНО тощо.

Раціонально використовувати енергоносії, суворо контролювати доцільність і обсяг використання електроенергії, опалення, водопостачання.

За словами Олени Буйневич, наразі 97% школярів обрали дистанційне навчання, але очікується, що ця цифра зменшиться, коли батьки будуть бачити, як організований освітній процес.

«Рік, який минув, був складним і незвичним. Рік, який наступає буде ще більш незвичним. Для нас дуже важливо організувати не тільки якісний, а й безпечний навчальний процес. Цим і займаються всі  освітяни міста», – додала Буйневич.

Лідери Парламенту старшокласників міста Одеси поділилися результатами своєї роботи та сміливо окресли плани на майбутнє. Представники Парламенту зазначили, що мають чітко визначені завдання та напрями діяльності на найближче майбутнє.

Розпорядженням  Одеського міського голови за плідну самовіддану працю, вагомий внесок у справу навчання та виховання юного покоління, високі досягнення у професійній діяльності та за підсумками роботи у 2021/2022 навчальному році були нагороджені:

Почесною відзнакою Одеського міського голови «Цінний подарунок» (наручний годинник)

  • БУРДЕЙНА Ірина Дмитрівна, директор ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ГАРМОНІЯ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Почесною відзнакою Одеського міського голови «Трудовая слава»

  • СТАЦЕНКО Наталія Вікторівна, директор ОДЕСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 117 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Почесною відзнакою Одеського міського голови «Подяка»

  • БІРМАН Ольга Олександрівна, директор ОДЕСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №5 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Почесною грамотою Виконавчого комітету Одеської міської ради

  • БУРДЕЙНА Олена Віталіївна, педагог-хореограф КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА»;
  • МОСКАЛЕНКО Любов Миколаївна, директор ОДЕСЬКОЇ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ №292 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;
  • ШВЕЦОВА Оксана Георгіївна,  заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель англійської мови ОДЕСЬКОЇ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ №64 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Презентація доповіді. Для ознайомлення нажміть на позначку 


 

Share this post