Школа резерву продовжує свою роботу: допомога у стресових ситуаціях

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Відповідно до Плану роботи Школи резерву керівних кадрів відбувся вебінар-тренінг  «Психологічна допомога у стресових ситуаціях» (для перегляду презентації перейдіть за посиланням). 

Тренінг провели психологи Одеського центру професійного розвитку педагогічних працівників Олена Вершиніна, Світлана Велика, Ольга Кобзарева.

Робота була спрямована на засвоєння учасниками умінь та навичок відновлення власного емоційного балансу в ситуаціях гострого стресу та навичок відновлення рівноваги після емоційно важких подій.

Особливу увагу ведучі приділили відпрацюванню умінь надавати первинну психологічну допомогу оточуючим, адже в воєнний час кожен  може стати свідком травмуючої події та має бути готовим допомогти (для перегляду презентації перейдіть за посиланням).

Значна частина тренінгу була присвячена питанню забезпечення відновлення звичного ладу життя після травматичної події, оскільки  відчуття безперервності сприяє якнайшвидшому відновленню людини після стресових ситуацій. 

Учасники зазначили, що тепер вони озброєні дієвими інструментами, за допомогою яких зможуть як самі упоратися зі стресом, так допомогти іншим у разі потреби.

 

 

******************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі “Діяльність/Кадри”.

Share this post