«На крилах пісень – від давнини до сучасності»: анонс

Запрошуємо до конкурсу солістів-вокалістів закладів загальної середньої та позашкільної освіти

Упродовж листопада 2023 року відбудеться міський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності».

Конкурс проводиться  з метою залучення учнівської молоді до збереження народної культурної спадщини України, задоволення освітньо-культурних інтересів учнівської молоді, її потреб у професійному самовизначенні і творчій самореалізації, а також пошуку й підтримки талановитих співаків серед учнів та вихованців закладів освіти міста Одеси, з урахуванням встановлених карантинних обмежень в умовах воєнного стану.

Засновником міського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності» є Департамент освіти та науки Одеської міської ради.

Відповідальний за організацію та проведення Фестивалю-конкурсу – комунальний заклад позашкільної освіти «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика».

Звертаємо увагу, що до 10 листопада 2023 року заявку на участь у Фестивалі-конкурсі та посилання на відеозаписи, розміщені на YouTube відповідно до Положення, необхідно надіслати на електронну адресу [email protected].

До участі в Фестивалі-конкурсі запрошуються окремі солісти-вокалісти закладів загальної середньої та позашкільної м. Одеси, за наступними віковими категоріями:
– 1 категорія – 5-6 років;
– 2 категорія – 7-9 років;
– З категорія – 10-13 років;
– 4 категорія – 14-17 років.
Фестиваль-конкурс проводиться за номінаціями: «Академічний спів», «Народний спів», «Естрадний спів».

Лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня та учасники Фестивалю-конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

За сумісним рішенням членів журі, кращому виконавцю буде присвоєно Гран-прі Фестивалю-конкурсу «На крилах пісень – від давнини до сучасності».

______________________________________________________________

Більш детально з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 19.10.2023 № 334  “Про проведення міського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу української пісні “На крилах пісень – від давнини до сучасності”. 

Захід проводиться на виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року №55-VІІІ.

Share this post